Doprava ZDARMA v ČR od 2000,-KČ v SK od 2.500,-KČ
MOŽNOST VÝMĚNY NEVHODNÉHO DÁRKU AŽ DO 14.LEDNA 2019.

O nás

W.T.A. service s.r.o. působí na trhu zbraní, taktického, vojenského a outdoorového vybavení v České republice od roku 2005. Díky dlouhodobému působení na českém trhu jsem se stali autorizovanými distributory prestižních výrobců. Naším cílem není pouze distribuovat nabízený materiál, ale poskytnout našemu zákazníkovi maximální servis, který může minimalizovat zbytečné náklady spojené s potřebami vystrojení a vyzbrojení. Společnost je od roku 2010 držitelem povolení k zahraničnímu obchodu s vojenským materiálem, které rozšiřuje naše obchodní aktivity.

W.T.A. service s.r.o. je provozovatelem zásilkového obchodu www.alfatactical.cz, specializované kamenné prodejny v Plzni.

Naše společnost je aktivním dodavatelem vybavení pro útvary ozbrojených složek České a Slovenské republiky, dále se podílíme se na vystrojení a vyzbrojení řady bezpečnostních agentur v ČR a jsme partnery renomovaných výcvikových agentur.

ALFATACTICAL.CZ je specializovaný zásilkový obchod s vybavením pro všechny příznivce zbraní, vojenského, taktického, ochranného a outdoorového vybavení. V našem zásilkovém obchodě naleznete zajímavý sortiment od renomovaných výrobců z celého světa. V případě že by jste v naší nabídce nenalezli zboží o které máte zájem, obraťte se na nás s Vaší poptávkou uděláme maximum pro její plnění.

Kamenná prodejna ALFATACTICAL osloví především ty, kteří preferují formu osobního nákupu, nabízený sortiment si zde můžete fyzicky prohlédnout a vyzkoušet, dále můžete využít zkušeností a znalostí našich prodejců při vašem nákupu. Kamenný obchod  se nachází v Plzni v ulici Družby 19 (nedaleko výpadovka na Prahu).

Přejeme Vám příjemný nákup, krásné zážitky, pohodlí a bezpečí s našimi produkty.

S pozdravem

Tým ALFATACTICAL

 
NEWSLETTER
 
0 ks / 0
+420 377 223 796
Po - pá 9 - 12 a 12:45 - 17:30
CZK | EUR